KONST / Litografier / Färglitografi 12861123
nr 1286 1123
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Interiör. Signerad, numrerad 44/330. Motivet: 26x32 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:12:43
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr